Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla

  • 550 m²
  • 4 sovrum
  • 5 badrum

Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla med 4 sovrum, som ligger cirka 16 minuter till fots från Konstmuseum Sevilla, har en takpool och är perfekt för upp till 9 gäster. Tillgången till solarium och bubbelpool garanterar en avkopplande vistelse i distriktet Old town.

Gästerna kan beundra utsikten över staden från de flesta lokalerna. Badrumsfaciliteterna i Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla inkluderar också en bidé, ett spabadkar och en separat toalett. I badrummen finns också torktumlare, badlakan och handdukar för din bekvämlighet.

Gästerna i den här villan har tillgång till ett minikök utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. För att testa rätter från det europeiska köket kan gästerna gå till restaurangen El Pasaje, som ligger mindre än 7 minuter bort till fots.

Den här villan med 5 badrum ligger inte långt från tunnelbanestationen Prado San Sebastian, där du enkelt kan ta dig till Giralda, som ligger mindre än 550 meter bort. Salvador-kyrkan ligger mindre än 5 minuter bort till fots och tågstationen Santa Justa finns mindre än 1 km bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget mindre än 1 km från Plaza de España. Busstationen Plaza Ponce de Leon, belägen mindre än 500 meter bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla
Almirante Hoyos House With Private Terrace
Mobilpris

Almirante Hoyos House With Private Terrace

41 m från boendet
USD 267 USD 240
per natt
Genteel Home Casa Alhondiga Terrace
Mobilpris

Genteel Home Casa Alhondiga Terrace

9.4
Utmärkt 42 recensioner
157 m från boendet
USD 315 USD 284
per natt
Ohliving Alfalfa Square
Mobilpris

Ohliving Alfalfa Square

8.2
Väldigt bra 9 recensioner
170 m från boendet
USD 410 USD 369
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    1,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vandring
    • Cykling
    • Golfbana

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Säkerhet
    • Utflykts-/biljettservice

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Bordsspel

    Fritid

    • Takpool
    • Säsongsöppen utomhuspool
    • Strandparasoll
    • Solsängar
    • Solterass
    • Solarium
    • Jacuzzi

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Terrass
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 22:00
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerESFCTU0000410340000067900000000000000000VFT/SE/094223,VFT/SE/09422
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter ligger nära Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla?
      Du kan besöka Giralda som ligger i närheten av Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla.
    • Tillåter Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla husdjur?
      Tyvärr är husdjur inte tillåtna här.
    • Har Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla en bubbelpool?
      Ja, Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla erbjuder en bubbelpool.
    • Vilka kända landmärken bör vi besöka nära denna villa?
      Gästerna kan besöka Konstmuseum Sevilla, som ligger en kort bit från denna villa.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Sevillas flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Santa Justa Station
    1,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Casa Palacio Sxviii Con Piscina En Centro Historico De Sevilla

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng